Villa Ventura Perez
Villa Ventura Perez Punta Cana med 3 sovrum erbjuder närhet till turistattraktioner, till exempel Manati-parken Bavaro, som ligger cirka 2 km bort.
Villan med 3 badrum ligger inom 15 km från Punta Cana flygplats och inom 15 minuter med bil från kulturella sevärdheter som ChocoMuseo Punta Cana. Inom 4 km från villan hittar du Laguna Bavaro, medan Downtown Punta Cana ligger cirka 8 km bort. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget inom 20 minuter med bil från Plaza San Juan.
Gästerna erbjuds utsikt över trädgården.
Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett komplett kök på detta boende.
- Lokala sevärdheter
- Downtown Mall Punta Cana1809 km
- Dolphin Discovery Punta Cana2254 km
- Libreria Cristiana CoffeeWithJesus1732 km
- Super Pola San Juan Shopping Center Bavaro1848 km
- Jumbo Punta Cana1779 km
- Plaza San Juan Shopping Center1609 km
- ChocoMuseo Punta Cana2099 km
- Downtown Punta Cana1982 km
- Cruce de Cocoloco1738 km
- Coco Bongo Punta Cana2056 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
På rummet
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Villa Ventura Perez till Punta Cana flygplats?
Villa Ventura Perez ligger inom 20 minuters bilresa från Punta Cana flygplats. - ❓
Finns det ett kök på Villa Ventura Perez?
Ett komplett kök finns på Villa Ventura Perez. - ❓
Är husdjur tillåtna i Villa Ventura Perez?
Gästerna får bo på Villa Ventura Perez med sina husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Villa Ventura Perez?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på Villa Ventura Perez. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan?
I villan kan du utforska Punta Canas viktigaste landmärken, inklusive Plaza San Juan (7 km), ChocoMuseo Punta Cana (8 km) och Seaquarium Punta Cana, som finns inom 10 minuters bilresa.